Go to Top

Volná místa

TSR Czech Republic s.r.o. je úspěšná a rychle expandující společnost s vedoucím postavením na českém trhu v oblasti recyklace a obchodu se železným odpadem a barevnými kovy. Centrála společnosti se nachází v Praze - odkud je řízen provoz více než 40 zpracovatelských poboček se 460 zaměstnanci a ročním obratem cca. 9 miliard korun. TSR je součástí mezinárodní skupiny Remondis, která zaměstnává více než 30.000 zaměstnanců po celém světě. Svět kovů je náš svět. Šrot pro nás není jen druhem odpadu, ale hlavně hodnotnou surovinou, která je obchodována ve vysoce dynamickém prostředí. Pro další úspěšný rozvoj naší společnosti hledáme kandidáta na pozici:

Třídič, přejímač - České Budějovice

Náplň práce:

• manipulace s vykupovaným materiálem (nakládka, vykládka a vážení kovových odpadů)
• práce v 1-směnném provozu (PO-PÁ)

Požadujeme:

• minimálně výuční list
• řidičské oprávnění skupiny B
• manuální zručnost a ochota učit se novým věcem
• paličský a svářečský průkaz výhodou
• trestní bezúhonnost
• spolehlivost, časovou flexibilitu

Nabízíme:

• možnost zvýšení kvalifikace (obsluha VZV/KN, řid.sk. C)
• stabilní pracovní zázemí v mezinárodní společnosti
• moderní strojní vybavení
• příjemnou pracovní atmosféru
• nástup možný dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Pily 548, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 4, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

TSR Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Dita Lücková
Sokolovská 192/79
180 00  Praha 8
Česká republika