Go to Top

Volná místa

TSR Czech Republic s.r.o. je úspěšná a rychle expandující společnost s vedoucím postavením na českém trhu v oblasti recyklace a obchodu se železným odpadem a barevnými kovy. Centrála společnosti se nachází v Praze - odkud je řízen provoz více než 46 zpracovatelských poboček se 460 zaměstnanci a ročním obratem cca. 11 miliard korun. TSR je součástí mezinárodní skupiny Remondis, která zaměstnává více než 30.000 zaměstnanců po celém světě.
Svět kovů je náš svět. Šrot pro nás není jen druhem odpadu, ale hlavně hodnotnou surovinou, která je obchodována ve vysoce dynamickém prostředí. Pro další úspěšný rozvoj naší společnosti hledáme kandidáta na pozici:

Strojní mechanik / zámečník - Hradec Králové

Pro naši dceřinou společnost Metal Services & Solutions, která se zabývá oblastí údržby, pravidelného servisu a oprav těžkých strojů v recyklačním odvětví, hledáme kolegu na pozici Strojní mechanik.

Náplň Práce:

  • zajišťování technického servisu pro všechny lokality společnosti - celá ČR
  • opravy a pravidelná údržba agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení, atd.)
  • spolupráce na zajišťování projektových prací na jednotlivých pobočkách

Požadujeme:

  • min. výuční list
  • základní svářečský průkaz
  • min. 1 rok svářečské praxe
  • řidičský průkaz sk. B, sk. E - výhodou
  • průkaz obsluhy VZV - výhodou
  • výborný zdravotní stav
  • ochota cestovat po celé ČR
  • časová flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

  • stabilní pracovní zázemí česko - německé společnosti
  • začlenění do týmu technického servisu
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace a prohlubování znalostí z oboru
  • příspěvek na stravování a jiné zajímavé benefity

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete Váš životopis nebo nás kontaktujte na tel. 720 985 747.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Kontakt

Žaneta Šindlerová
Telefon: 720 985 747